• Meble wysyłamy
  zmontowane, nie wymagają
  skręcania.
 • W jednej przesyłce może
  być jedna sztuka.
 • Przy większej ilości
  prosimy o kontakt.
 • Termin realizacji jest do
  8 dni roboczych.

Można zamówić:

➲ przez formularz kontaktowy

E-mail lub telefon:


Twoja wiadomość:

➲ e-mailem na adres➲ telefonicznie pod numerem

601 913 016


Dane do przelewu


P.P.U.H. "Meblirt" Paweł Zajger
Czułów 8
32-060 Liszki


66 1140 2004 0000 3502 6784 9783


O firmie


Firma "MEBLIRT" została założona w 1990 roku, jako jedna z pierwszych w tej branży w okolicach Krakowa, po zmianie systemu w 1989 roku.

Od początku zajmujemy się produkcją mebli. Najpierw używaliśmy płyt oklejanych okleiną naturalną, a po pojawieniu się płyt laminowanych w większym wyborze jest to nasz główny materiał wykorzystywany w produkcji. Do oklejania wąskich krawędzi stosujemy obrzeża papierowe i PCV. Do mebli kuchennych montujemy blaty żaroodporne, a nogi do stołów wykonujemy z drewna bukowego.

W produkcji stosujemy materiały firm:
kronospan kronopol nomet

Posiadamy kolekcję mebli typowych, takich jak: regały, szafy, biurka, stoły, ławy, komody, szafki na buty i stoliki RTV. Meble kuchenne robimy jako pojedyncze szafki, ale również jako całe zabudowy z pomiarem, transportem oraz montażem. Wykonujemy też inne zabudowy, takie jak szafy z drzwiami przesuwanymi lub meble biurowe.

Staramy się, aby nasze wyroby przy solidnym wykonaniu były dostępne cenowo i odznaczały się trwałością. Podchodzimy też ze zrozumieniem do specyficznych potrzeb klientów.

Polecamy serdecznie nasze produkty i usługi!